Brak okresu i negatywne testy ciążowe 9 miesięcy po urodzeniu dziecka

Nie mam miesiaczki 4 miesiace ... kochalam sie z chlopakiem raz bez prezerwatywy .... robilam testy chyba z 7 w odstepach tygodniowych kazdy z nuch wyszed negatywnie czy to mozliwe ze jestem w ciazy ... ostatnio nie mam czasu Na jedzenie malo jem ... 9 miesiecy temu urodzilam chlopca nie karmilam go piersia ... prosze o szybka odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli 7 testów ciążowych wykonanych w odstępach tygodniowych jest negatywnych, ryzyko, że jest Pani w ciąży jest naprawdę niewielkie. Tym bardziej, że ciąża nie jest jedyną możliwą przyczyną braku miesiączki. W celu ustalenia przyczyny braku miesiączki sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.