Brak okresu i negatywne testy ciążowe a starania o ciążę

Witam. ostatnio okres dostalam 05.09.2014. do tej pory sie nie pojawila miesiaczka . Robilam dwa testy wyszly ujemnie . Mam pełne piersi ale mnie nie bola tylko czasem jajnik zakuje i zmeczona jestem ciagle. Dodam jeszcze ze okres do tej pory byl regularny co 28 dni. i staramy sie o dziecko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśi badanie zostało wykonane prawidłowo to można wykluczyć ciążę. jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.