Brak okresu i negatywne testy ciążowe podczas starania o ciążę

Witam. Od 2 miesięcy staramy się z mezem o dziecko. Okres mam zawsze regularny co 28 dni, w tym miesiącu miałam dostać miesiaczke 20.08 lecz do dzisiaj jej nie mam. Zrobiłam 4 testy 2 przed spodziewana miesiaczka, jeden 3 dni po, a ten czwarty dzisiaj z porannego moczu. Wszystkie wyszly negatywnie, a na okres jakos się nie zapowiada. Pobolewaja mnie trochę piersi, często chodze siku i kluje mnie co jakich czas lewy jajnik. Nie wiem co myslec czy mimo 4 negatywnych testow mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Proponuje skorzystać z porady ginekologa na bezpośredniej wizycie.