Brak okresu i serowate upławy a ryzyko ciąży

Witam mam 25 lat i mam pytanie .Uprawialm seks z partnerem bez zabezbieczenia no i ze złym skutkiem .Teraz miesiaczka mi się spoznia ,Nie wiem czy mogę zajść w ciaze ponieważ moja miesiaczka jest nieregularna i nie mam nawet po 3 miesiące (tak się zdarzalo) albo non stop mi się miesiaczka przesuwa .Teraz od tygodnia swędzi mnie pochwa i mam upławy serowate o nieprzyjemnym zapachu . Partenra mam stałego .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować rozpoznanie infekcji dróg rodnych najprawdopodobniej o etiologii grzybiczej. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.