Brak okresu i stan po wyłuszczaniu mięśniaka macicy

witam mam problem spóznia mi się miesiaczka już 5 dni zawsze spozniala mi się jeden dzień z raci tego ze mam mięśniaka małego w macicy mam upławy ból piersi w ciąży nie jestem na pewno choć współżyliśmy reguralnie w dni płodne ale jestem pow yluszczenie1 mięśniaka i lekarka mówila ze ciaza to bylby cud co może mi być dodam ze mam bakterie w moczu czy to może być powód do braku okresu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy i udać się do lekarza ginekologa.