Brak okresu i strach

wita. mam 18 lat. ostatni okres miałam po 21 dniach 4 kwietnia. dziś mija miesiąc od ostatniego okresu którego brak. nie wiem co jest tego przyczyną. ostatnio z moim chłopakiem spotkałam się 21 i 27 kwietnia i do niczego między nami nie doszło (odtykał tylko przez bieliznę mojego krocza i tylko tyle). delikatnie pobolewa mnie brzuch i głowa i jestem senna (myślę że okres się zbliża). Boję się i dlatego napisałam. Proszę o poradę z góry dziękując

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są zapowiedzią zbliżającej się menstruacji. Na jej opóźnienie może mieć wpływ wiele czynników takich jak stres infekcje czy zmiana diety.