Brak okresu i swędzenie pochwy, upławy i nieprzyjemny zapach

Zawsze miałam regularne miesiączki Robiłam trzy razy test i wychodzi negatywny.Objawy na okres mam takie jak zawsze Mam straszne objawy takie jak: swędzenie pochwy,pieczenie,sucha skóra, upławy albo białe wodniste,albo mocno żółte i klejące się strasznie i straszny zapach Cztery miesiące temu wynik z cytoligi 3 dysplazje CIN1 i wirus HPV Miałam robiony zabieg zamrażania Czy jest możliwość że okres zatrzymał bo choroba powraca? Czy możliwe że dysplazja przemienia się w inny stan?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na infekcję układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.