Brak okresu i upławy a ciąża

Witam. Uprawiałam sex z moim chłopakiem 1 Stycznia, był to stosunek przerywany z zabezpieczeniem okres miałam dostać 6 stycznia. Jest juz 28 i nadal nie mam miesiączki... robiłam test 2 tyg po stosunku (TEST- Quick vue ) czy jest możliwość ze jestem w ciąży? Musze także dodać, że nie mam żadnych objawów ciąży jak również skończyły mi się  3 dni temu upławy lecz bardzo się  martwię bo to już 3 tyg jak spóźnia mi się  miesiączka... Dziękuję z góry za odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Pamiętaj, że na brak miesiączki lub jej przesunięcie ma wpływ wiele innych czynników, jak np. stres czy zaburzenia hormonalne.

Proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa, który pomoże rozwiązać problem.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.