Brak okresu i utrata wagi u 41-latki

Witam nie wiem co się dzieje brak okresu i chudne ważyłam 65 kg a po niecałych 2 tygodniach spadła mi waga do 63 czy to może być jakaś choroba ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w razie nagłego opóźnienia miesiączki >14 dni wskazany jest kontakt z ginekologiem. Wykluczyć należy też ciążę. Niepokojąca będzie przede wszystkim utrata masy ciała >10%.