Brak okresu i wodnisty śluz

Witam. 5 lipca-zbliżenie z chłopakiem ok. 2 min.(bez zabezp.bez wytrysku) zrezygnowalismy. 8 lipca-dostałam okres. Bardzo się denerwowsłam,że wpadliśmy,mało jadłam,miałam wzdęcia. 20 lipca-1 raz pojawiła się u mnie krew w rozciągliwym przejrzystnym śluzie. 23 lipca zrobiłam test-negatywny. 7 sierpnia miałam mieć okres spóźnia się,za to mam wodnisty mleczny śluz i uczcie wilgoci w pochwie.Cykle 29-31 1.Czy ciąże moge wykluczyć? 2.Skąd ta krew w śluzie? 3.Czy ta wilgoć i śluz jest normalna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest mało prawdopodobna. Możliwe, że jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub np infekcją..