Brak okresu i wyniki badań hormonalnych u 23-latki

Witam Od 5 miesięcy nie mam okresu robiłam badania hormonalne nie wiem w którym dniu cyklu ponieważ nie mogę go określić. To są wyniki LH 18,79 Mln FSH 5,77 mlU Estradiol 80.10 pg Progesteron 0.83 ng Testosteron 79,88ng norma 14-76 Prolaktyna 7.98ng norma nieciezarne 9,7-208 Proszę o interpretację

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm badań hormonalnych nie mozna sie wypowiedziec. Proszę koniecznie udaC sie do lekarza ginekologa/endokrynologa