Brak okresu i wyniki badań hormonalnych u 27-latki

Witam, w pazdzierniku mialam ostatnia miesiaczke. Nie jest to ciaza (potwierdzone przez ginekologa). Dostalam zlecone badania hormonalne i martwia mnie bardzo niskie wartosci FSH i LH. Wyniki: FSH ma 0,79 mlU/ml, LH 0,42 mlU/ml, PRL 7,2 ng/ml, TTE 48 ng/dl, TSH 1,410. Mam rowniez stwierdzone ok 7 torbieli na lewym jajniku. Bardzo prosze o interpretacje wynikow, czy moze to byc niedoczynnosc przysadki? Czy cos innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa