Brak okresu, lekko podwyższona temperatura i bóle brzucha podczas stosowania HTZ

Witam! Mam 42 lata. W związku ze złym samopoczuciem (ciągłe zmęczenie bez powodu, senność pomimo np. 8-9-godzinnego snu, niemożność koncentracji i skupienia uwagi, bóle głowy, stawów, mięśni) byłam na badaniach hormonalnych w szpitalu i postawiono mi rozpoznanie przedwczesnego wygaśnięcia funkcji jajników (przed rozpoznaniem nie przestałam miesiączkować). Od pół roku stosuję hormonalną terapię zastępczą (plastry Systen Sequi). Tak na marginesie tylko dodam, że nadal jestem ciągle zmęczona i senna, ale zmniejszyły się jednak bóle stawów i mięśni oraz znacznie zmniejszyły się bóle głowy.

Od pół roku cykle menstruacyjne mam 27-31 dniowe. Ostatnie miesiączki zaczęły się: 2 września, 29 września i 30 października. Do dnia dzisiejszego (6 grudnia) nie dostałam miesiączki. Ponieważ miewam ostatnio temperaturę ok. 37 stopni (w ogóle tego nie czuję) i lekko pobolewa mnie brzuch (najpierw były to bóle w dole brzucha, teraz jakby boli cały brzuch) to zrobiłam 3 testy ciążowe. Żaden nie potwierdził ciąży, co wydaje mi się prawidłowym wynikiem, bo współżyłam bez zabezpieczenia 19 lub 20 listopada, więc raczej w dni niepłodne. Bardzo proszę o odpowiedź co może być przyczyną występujących u mnie objawów: braku menstruacji, lekko podwyższonej temperatury i bólów brzucha? Czy możliwe jest, że jestem jednak w ciąży? Co powinnam jeszcze zrobić, jakie badania wykonać?

Witam!
Nieregularność krwawienia miesiączkowego może wynikać z choroby podstawowej czyli przedwczesnego wygaśnięcia funkcji jajników. Opisane plastry w swoim działaniu nie powodują odtworzenia krwawień miesięcznych, w związku z tym być może podczas hospitalizacji, krwawienia były jeszcze obecne, ale obecnie ustały. Proponuję skonsultować problem z ginekologiem-endokrynologiem w celu dokładnego zbadania oraz ewentualnego wykonania badań dodatkowych. W tej chwili nie można powiedzieć nic więcej. Pozdrawiam serdecznie!