Brak okresu mimo zażywania luteiny

Bardzo proszę o pomoc.
Dzisiaj jest 10 dzień odkąd odstawiłam luteinę. Brałam ją 6 dni 2 razy dziennie. Do tej pory nie mam okresu. Moja temperatura ciągle 37.
Czy możliwe, że jestem w ciąży? Wczoraj robiłam test ciążowy, myślałam że negatywny, ale jak wezmę pod światło to widzę tak jakby cień 2 kreski tylko, że tak normalnie nie widać tej kreski, tylko pod światłem.
Czy możliwe, że to tak musi wyglądać ,że to jest fabrycznie zrobiona taka kreska?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Najprawdopodobniej wynik testu jest jednak negatywny. Niezależnie jednak od tego, czy kreseczka widziana pod światło była zabarwiona czy też jedynie wyżłobiona, powinna Pani ponowić test, ze względu na utrzymujący się brak miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie!