Brak okresu, negatywne testy ciążowe i duży stres

Mam taki problem, nie mam okresu od 42 dni ( zwykle mam cykle max 29 dniowe), okazało sie wczesniej ze mam wysoką prolaktynę, więc od miesiąca biorę bromergon ( zbadałam tarczycę, ale wyniki są dobre, za to mam ogromny stres w pracy). W 20 dniu od ostatniego okresu dostałam 1 dniowego krwawienia, ale mój ginekolog stwierdził, że nie był to okres i ze mam czekać na okres w normalnym terminie.Jednak ten nie pszyszedł, zrobiłam kilka testów ciązowych-wszystkie negatywne, nie wiem co robić, czekać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią brak miesiączki najpewniej jest wynikiem opisanych zaburzeń miesiączkowania. W celu uzyskania dokładniejszych informacji sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.