Brak okresu, negatywne testy ciążowe i infekcja narządów płciowych

tylko martwi mnie brak okresu robilam test dwa razy i wynik negatywny ale mam zapalenie intymne nie lecze tego moze miec to wplyw i czy czy mozna okres przyspieszyc

zapalenie intymne należy leczyć, moźe mieć wpływ na Pani zdrowie i płodność. proszę tego nie bagatelizować. Proszę zgłosić się do zaufanego ginekologa i wykonać USG macicy i jajników.