Brak okresu, negatywny test ciążowy a bolesność podbrzusza

27.09.14r. miałam ostatnią miesiączkę 02.11.14r robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie,nigdy nie spóźniała mi się miesiączka ,nie mam stresów ,nie odchudzam się pobolewa mnie w podbrzuszu ,proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego spóźnia się Pani miesiączka, gdyż mam zbyt mało danych. Dla pewności może Pani powtórzyć test ciążowy, a gdyby miesiączki nie było nadal proszę udać się do ginekologa gdyż konieczne jest badanie przez pochwę i usg.Pozdrawiam