Brak okresu, negatywny test ciążowy i bóle krzyżowe

witam mam problem ostatnio okres miałam 5 grudnia i trfa 5 dni a dostaje co 25 dni zawsze jak w zegarku a miesiączki nie ma zrobiłam test wyszedł negatywny dodam ze mam bóle krzyżowe często chodzę do toalety oprucz tego czuje mokro prosze o pomoc czy to ciąza bardzo bym chciała

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Jeśli test ciążowy jest negatywny, póki co powinna Pani cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby jednak miesiączka nie pojawiła się w ciągu kilku najbliższych dni, proszę ponownie wykonać test ciążowy i skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.