Brak okresu od 48 dni i negatywny test ciążowy

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 48 dni temu. Cztery dni przed miałam stosunek bez ejakulacji, a test, który robiłam dwa dni temu wyszedł negatywnie, czy jest możliwe bym była w ciąży. nie mam żadnych objawów,ale.....Ktoś powiedział, że wszystko przed ale staje się nie ważne. Proszę o odpowiedź

Milena Lubowicz

Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po stosunku. Myślę, że w opisanej sytuacji najlepiej udać się do ginekologa i wykonać badanie usg.
Pozdrawiam