Brak okresu od ponad pół roku

Witam. Mam 29 lat i od ponad pół roku nie mam okresu. Historia zaczęła się tak. Pojawiła się u mnie torbiel operacyjna 6 na 7 cm. Wyleczylam go ziołami. Chodze kontrolnie do lekarza,mowi że wszystko jest ok i nie daje mi żadnych proszków na wywołanie.Usg w porzadku. Co miesiac mam takie objawy jakbym lada dzień miała dostać okres a tu nic i nic i nic.... pomocy! Co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i zastosowanie odpowiedniego leczenia.