Brak okresu oraz ból brzucha i pleców a możliwość ciąży u 25-latki

witam do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu. powinnam do mieć 25/26luty. z mężem kochaliśmy sie 24lutego ale stosunek przerywany.test robiłam 3 lutego ale negatywny. brzuch mnie boli codziennie jak na okres i plecy na dole mam już dość tego bólu.czy jest możliwość ze jestem w ciąży? nigdy mi się nie zdarzało że tak długo nie miał okresu a cykle mam regularne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że test ciążowy wykonała Pani nieco za wcześnie. Zdecydowanie sugeruję zatem powtórzenie testu. Jeśli wynik będzie negatywny, a miesiączka nie pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.