Brak okresu oraz bóle i swędzenie piersi

Witam. Mam 18 lat, trzy lata miesiączkowałam regularnie co 32 dni. W październiku to nagle uległo zmianie. Najpierw zaczęłam dostawać miesiączki co 24 dni później różnie do 28. W tym miesiącu nie dostałam jej w ogóle. Co więcej bolą i swędzą mnie piersi tak bardzo, że nie mogę spać, ból podbrzusza na granicy omdlenia po wysiłku. Robiłam test ciążowy i jest negatywny. Z partnerem współżyłam trzy razy z prezerwatywą i nigdy nie dochodziło do orgazmu w pochwie. Dlaczego tak może się dziać? Ciąża?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w tej sprawie skontaktować się z ginekologiem, konieczne jest badanie, być może dalsza diagnostyka przyczyny nieregularnego cyklu, ciąży nie można wykluczyć.
Pozdrawiam