Brak okresu oraz pobolewanie brzucha a prawdopodobieństwo ciąży

Witam uprawiałam sex z chłopakiem 10 marca tego roku bez gumki ale nie doszedł we mnie nie mam okresu od 45 dni do tej pory miałam okres regularnie nie mam żadnych objawów ciąży pobolewa mnie czasami brzuch w dole czy to możliwe że mogę być w ciąży

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę wykonać test ciążowy, a w razie wątpliwości - badanie betaHCG z krwi. Oczywiście ciąży nie da się wykluczyć (stosunek przerywany nie stanowi skutecznej metody antykoncepcji).