Brak okresu po 3 miesiącach oo poronienia

Witam . Mam problemy z okresem . 3 miesiące temu poroniłam . Pierwszą miesiączke po musiałam wywołać . Brałam luteine 1 tabl. Teraz w styczniu znowu wywoływam i nic po 12 dniach wziełam kolejną dawke 5 dni po 2 tabl. dziennie . Jedyny objaw ból brodawek przy mocniejszym dotknięciu , biały śluz , nabrzmiały brzuch a okresu brak

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.