Brak okresu po laparoskopii a szanse na ciążę

witam 30.10 mialam laparoskopie ze wzgledu na endometrioze IV stopnia i torbiele jajnikow nie mialam tez owulacji (na lewym i prawym) 2.11 dostalam okres (albo krwawienie po zabiegu) po okolo 2 tyg po zabiegu wspolzylam. Do tej pory okres mialam regularny co 27 dni poki co okresu brak :) czy mozliwe jest zebym tak szybko po zabiegu zaszla w ciaze?

Marta Mielniczuk

Witam, myślę, że najlepszym i najszybszym sposobem aby to sprawdzić będzie wykonanie testu ciążowego w domu, bądź badanie poziomu beta hCG we krwi. Pozdrawiam serdecznie.