Brak okresu po laserowym zabiegu usunięcia nadżerki

13.08 miałam w prywatnym gabinecie ginekologicznym przeprowadzany zabieg laserowy usuwania nadżerki. 22.08 powinnam dostać okresu, jednak okresu nadal nie mam, choć miewam bóle przypominające pierwszy dzień okresu albo oznaczające nadejście okresu. Wychodzą ze mnie tylko złuszczane komórki nabłonka, w ramach regeneracji stosuję globulki Hexagyn Duo. Okres zawsze był regularny. Ginekolog kazał mi się pojawić w paźdz. na cytologii. Czy ten brak okresu zwiastuje coś złego? (w ciąży nie jestem).

Aleksander Ropielewski

Opóźnienie może wynikać z przeprowadzonego zabiegu, jednak okres powinien się pojawić. W przypadku dalszego opóźnienia miesiączkowania prosze zgłosić się do ginekologa we wcześniejszym terminie.