Brak okresu po łyżeczkowaniu szyjki macicy po poronieniu

Witam w lipcu tego roku poroniłam ciąża 9 tc ciąża obumarła miałam wywoływane krwawienie , krwawienie ustało. Kolejnego dnia miałam wykonany zabieg wyłyżeczkowania macicy po dwóch miesiącach od zabiegu nie miałam miesiączki lekarz gin. przepisał mi luteinę na wywołanie brałam 10 dni jak doktor kazał dostałam bardzo obfitej miesiączki trwała 7 dni ale mija już 35 dni i kolejnej miesiączki nie ma nie wiem co się dzieje zaznaczam że wcześniej miałam nie regularne cylke nawet 48 dni

Aleksander Ropielewski

W tej sytuacji za wcześnie jest, aby należało wdrażać dodatkową diagnostykę. Jeżeli jednak zaburzenia miesiączkowania będą się utrzymywały proszę udać się do ginekologa, celem ustalenia ich przyczyny.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski