Brak okresu po miesiączce wywołanej luteiną

Witam:) Ostatni okres dostałam 7 listopada (wywołany luteiną po 3 miesiącach bez okresu) jednak na dzień dzisiejszy ( 10,02) nadal się ten okres nie pojawił. Czy to problemy z hormonami? Dodam że bardzo bolą mnie piersi (nigdy mnie tak nie bolały) i tydzień temu bolał mnie lewy jajnik. Nie wiem czy powinnam się już martwić i iść do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej wskazana jest konsultacja z lekarzem. Wahania hormonalne są bardzo prawdopodobne.