Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a powody do niepokoju

Witam w kwietniu 26 odstawiłam tabl.antykoncepcyjne pojawiło sie krwawienie z odstawienia 2 maj(5 dniowe )potem 15 maj 15 czerwiec powinnam miec okres nie pojawił sie ,zrobiłam test ciazowy w tym samym dniu ,wynik testu negatywny .Pytanie czy mam p;owody do niepokoju? czy to normalna reakcja organizmu na odstawienie tabletek antykoncepcyjnych .?Czy mam spokojnie czekac na miesiaczke? ,wizyte kontrolna u ginekolog mam na poczatku sierpnia.O odp prosze lekarza.Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać dla pewności poziom beta hcg z krwi, następnie proponuję wcześniej udać się do lekarza ginekologa, po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.