Brak okresu po odstawieniu tabletek Vibin Mini

Witam,mam 20 lat,przez 3 miesiące brałam tabletki (Vibin mini)które odstawiłam w powodu wzrostu masy ciała, bólów głowy i złego samopoczucia."Krwawienie z odstawienia"nastąpiło po skończeniu przyjmowania trzeciego blistra. Po miesiącu dostałam normalnie okres (30.12.13)i od tamtego czasu już nie. dzisiaj, 04.02.14, jest jakby 37dzień cyklu.Co powinnam zrobić? czy to jest normalne po odstawieniu tabletek? W okresie od listopada do dnia dzisiejszego stosowaliśmy z partnerem jedynie prezerwatywy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej może dojść do rozregulowania krwawienia. Nie można jednak wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.