Brak okresu po pettingu i ocieraniu w ubraniach

Witam czy jest ryzyko ciąży po ocieraniu się w ubraniach z dziewczyna? Ocieraliśmy się w okolicach miejsc intymnych, doszłem do orgazmu, dziewczyna nie miała okresu jak się ocieraliśmy. Robiliśmy to ok 1-2 tygodnie temu w tym czasie dziewczynę tylko raz mocniej bolała głowa, a teraz spóźnia się jej okres około 6dni
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko ciąży praktycznie nie istnieje.
Wskazana kontrola ginekologiczna z powodu spóźniającej się miesiączki.