Brak okresu po pierwszym stosunku bez zabezpieczenia

Witam nigdy wcześniej się nie kochałam, a ostatnio były małe pieszczoty w chłopakiem, tzn wszedł we mnie dwa razy nie naruszając błony, ale nie mam okresu ponad tydzień i czy w ten sposób mogłam zajść w ciąże? Zrobiłam test i pokazał jedną kreskę, ale po pół godziny pojawiła się druga bladziutka, nie wiem co myśleć...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik testu należy odczytywać bezpośrednio po wykonaniu testu, a nie po pół godzinie - co też jest podkreślane w ulotce dołączonej do testu!
W w/w sytuacji teoretycznie istnieje ryzyko zapłodnienia. Nie ma znaczenia czy była Pani dziewicą czy nie. Test powinien być wykonany minimum 14 dni od stosunku.