Brak okresu po porodzie i stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, urodziłam dziecko rok temu, pierwsze tabletki jakie dostalam to cerazette poniewaz karmilam piersia niestety nie mialam przy nich okresu. Kolejna wizyta u lekarza skonczyla sie na zmienie tabletek na lesinella aby wywolac okres. Po skonczonym pierwszym blistrze okrws sie nie pojawil(nie mam okresu od zajscia w ciaze). Czy to normalne ze nie pojawil sie okres??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.