Brak okresu po restrykcyjnej diecie

Czy możliwe, że po restrykcyjnej diecie, ćwiczeniach, które miały miejsce 2 lata temu ( schudłam dość sporo, zanikł mi na 2 miesiące okres), skutki odczuwam do dzisiaj? Tzn. Napady głodu, trud w utrzymaniu zdrowej diety i regularnych ćwiczeń?

Witam,

zaburzenia miesiączkowania mogą być spowodowane nieprawidłową dietą. Zmiana nawyków żywieniowych oraz konsultacja z ginekologiem powinny być w tym przypadku priorytetem.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Może to mieć wpływ na obecny stan Pani zdrowia. Organizm przyzwyczajony do malutkich porcji przy spożyciu większych nie radzi sobie z tym i Pani tyje. Po części można powiedzieć "głodzony" teraz chomikuje sobie na wypadek gdyby jeszcze raz się coś takiego zdarzyło.