Brak okresu po rozpoczęciu współżycia

Ostatni okres miałam 16.12(dzień po pierwszym stosunku). Cykl trwał jedynie 25 dni. Wcześniejszy trwał 30. A zazwyczaj trwa 28-29 dni. Seks uprawiałam 20,25,26,27.12. Teraz okres powinnam mieć 14.01, a tu nadal nic (to już 34 dzień cyklu). Początkowo bolały mnie piersi, jak zawsze przed okresem, cały czas stresuję się, że jestem w ciąży. Teraz piersi nie bolą, są powiększone. Dodatkowo mam dziwny śluz, jest przezroczysty, trochę jak woda, ale bardziej gęsty. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji istnieje, jednak nie mogę jej jednoznacznie potwierdzić. Warto wykonać test ciążowy.