Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu po stosowaniu NuvaRing przez 9 dni

Witam. 18.11 miałam okres. W ten dzień założyłam pierwszy raz krążek antykoncepcyjny nuvaring lecz po 9 dniach z powodu nasilają tchem się skutków ubocznych takich jak silny ból podbrzusza i piersi musiałam go usunąć. 30.11 wystąpiło dwudniowe krwawienie z odstawienia. Dziś jest 2.01 a miesiączka się nie pojawiła. Czy to normalne?
KOBIETA, 22 LAT 12 miesięcy temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety