Brak okresu po zażyciu tabletek placebo Lesiplus

witam,mam pytanie zaczełam przyjmować tabletki lesiplus.wczoraj wziełam ostatnio tabletke plecebo jednak okersu jak nie było tak nie ma dodam że nie pominełam żadnej tabletki nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki ale zażywałam antybiotyk czy ciąża jest możliwa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Taki objaw jest możliwy w trakcie stosowania antykoncepcji, szczególnie pierwszych opakowań.