Brak okresu podczas 7-dniowej przerwy

Nie dostalam okresu podczas 7 dniowej przerwy ,ciaze moge wykluczyc,poniewaz robilam dwa testy ciazowe wynik negatywny.Wiec 8 dnia wzielam pierwsza tabletke z nowego opakowania i czuje sie taka pelna,brzuch mam nabrzmialy jak przed okresem ale czy tak bede sie czuc az do momentu zakonczenia tabletek?Prosze o jakas rade,bo rozumiem ze teraz jak zaczelam brac 2 tab to okresu nie dostane.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy takie powinny ustąpić. Jeżeli jednak tak się nie stanie po zakończeniu kolejnego opakowania należy zgłosić się do lekarza.