Brak okresu podczas założonej wkładki wewnątrzmacicznej

Witam. Mam założona wkładkę domaciczna cooper od prawie 5 miesięcy. Do tej pory było wszystko dobrze ale teraz od 17 dni nie mam miesiączki. Zawsze przed okresem spirale było czuć podczas stosunku a po okresie już nie. Lecz teraz od tej pory czuć ja cały czas. Jedyne co to miałam plamkę krwi nic po za tym żadnych objaw na okres.

Aleksander Ropielewski

Trudno bez przeprowadzenia badania ginekologicznego stwierdzić mi jednoznacznie jaka jest przyczyna Pani dolegliwości. Możliwe, ze doszło do obsunięcia się wkładki. Sugeruję kontakt z ginekologiem.