Brak okresu podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych Midiana

Mam problem. Biore tabletki Midiana , w zeszłym miesiącu jeszcze okres miałam ,a w tym miesiącu nie mam . Czy jest możliwe zajście w ciążę..Proszę o pomoc nika
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli przyjmowała Pani wszystkie tabletki zgodnie z harmonogramem oraz nie wystąpiły wymioty ani nasilona biegunka jest bardzo mało prawdopodobne aby wystąpiła ciąża.
Jeżeli oczekiwane krwawienie nie wystąpi dwa razy pod rząd należy podejrzewać ciążę. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się w następnej przerwie a ciąża zostanie wykluczona to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.