Brak okresu, podejrzenie nadżerki i drożdżaki przy tabletkach antykoncepcyjnych

Jestem przerażona. Biorę tabletki antykoncepcyjne, przy ostatniej wizycie u ginekologa dostałam diagnozę podejrzenia nadżerki oraz miałam drożdżaki. Dostałam globulki 6 szt. co drugi dzień oraz Flumycon 200g 12 sztuk też co drugi dzień. Dziś powinnam zacząć nowy blister tabletek, ale okres nie wystąpił. Mam też działania neiporządane po Fumyconie (bezsennosć, brak apetytu, uczucie zmęczenia) dziś powinnam wziąć 8 tabletkę. Martwi mnie brak okresu, a od 3 tyg. nie uprawiałam seksu (przez leki).

zgadzam sie w 100% z Panem dr Majem . Z powodu objawów ubocznych można odstawić flumycon lub brać 1 tabletkę raz w tygodniu.