Brak okresu, podwyższona temperatura ciała i ból piersi

Witam. Mam problem, spóźnia mi się miesiączka (dziś 23 dc. - mam regularne cykle 21-22dni), mam podwyższoną temperaturę ciała (36,8) oraz odczuwam ból piersi oraz brodawek. Ból pojawił się ok. 5 dni przed planowaną miesiączką. Ostatni stosunek był 26 dni temu, nie doszło do wytrysku we mnie, prezerwatywa była cała, na rękach nie było żadnych śladów spermy, 3 dni po miałam okres. Zrobiłam 2 testy, drugi wczoraj, wyniki negatywne. Od tygodnia żyję w ciągłym, silnym stresie przez ewentualną ciążę..
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywny wynik testu ciążowego po 36 dniach od stosunku można uznać za wiarygodny. Opisane dolegliwości mogą wskazywać na pojawienie się krwawienia w niedługim czasie. Jeśli sytuacja nie unormuje się w ciągu najbliższych kilku tygodni to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.