Brak okresu pomimo stosowania luteiny na wywołanie

Wywołanie miesiączki Luteiną . Witam od 10 lipca do 15 brałam luteine 3x1 czasem pominęłam to brałam 2x1 . Dziś jest 6 dzień od odstawienia miesiączki dalej brak. 2 testy ciążowe negatywne. 1 sierpnia biorę ślub i zależy mi ,aby nie mieć w tym czasie miesiączki. Czy można jakoś przyspieszyć miesiączkę ? Np dobraniem jakiś lekow? Mam duphoson w domu i luteinę. Do lekarza temin najbliższy za 1.5 msc a ja nie mam tyle czasu :( mam ok 2 dni na dostanie miesiączki ...

W Pani przypadku test progesteronowy (czyli po Luteinie) był ujemny (brak miesiączki). Przyczyny są dwie: albo wczesna ciąża albo zaburzenia I fazy cyklu i wymaga Pani innego leczenia. Potrzebna jest wizyta ginekologiczna połączona z USG dopochwowym.