Brak okresu ponad 2 tygodnie i jeden test pozytywny

Witam! Mam pytanie okres spónia mi sie ponad 2 tygodnie zrobilam 3 testy z ktorych dwa wyszly negatywnie jeden pozytwnie. Nie mam zadnych objawow ciazy, czym moze byc spowodowane takie opoznienie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli test wyszedł dodatni to świadczy że może być Pani w ciąży. Zalecam udać się do ginekologa. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Należy wykonać badanie betaHCG ze krwi, które ostatecznie stwierdzi , czu jest Pani w ciąży.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam