Brak okresu, pozytywne testy ciążowe a brak ciąży według lekarza

Witam mam 24 lata rok temu a dokładnie w kwietniu 26 miałam obumarłą ciąże jednak teraz udało się tak sądzę cykl mam co 25dni okres miałam 1paźdz... i do teraz nic dzisiaj wykonałam 3 testy które wyszły pozytywne i udałam się do ginekologa który stwierdził że żadnej ciąży niema temperatura w pochwie 37,4 ból sutków i brzucha co o tym mysleć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatni wynik testu ciążowego najprawdopodobniej wskazuje na ciążę. Lekarz mógł nie zdiagnozować ciąży na wczesnym etapie opierając się wyłącznie na badaniu ginekologicznym czy USG. W celu potwierdzenia ciąży warto wykonać badanie poziomu betaHCG we krwi. Do ginekologa proszę udać się ok. 5-6 tygodnia ciąży.