Brak okresu przez 10 miesięcy po cesarskim cięciu

witam nie mam okresu a 10 mięsiecy temu urodziłam synka przez cesarkę jest karmiony piersia czy cos za mna nie tak prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli karmi Pani piersią to nie ma powodów do niepokoju. Jeśli miesiączka nie pojawi się do ukończenia 12 miesięcy po porodzie, należy zgłosić się do lekarza ginekologa celem badania kontrolnego i badania cytologii.