Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu przez 3 miesiące

Witam, od 3 miesięcy nie mam okresu, wcześniej z moim chłopakiem ocieraliśmy się o siebie w ubraniach, a ja jestem dziewicą, dodam ze w czerwcu miałam sesje i bardzo się denerwowałam, robiłam test ciążowy miesiąc temu ale wyszedł negatywny, zauważyłam ze powiększył mi się brzuch i bardziej reaguje na zapach nie wiem czy to moja psychika, ale źle się czuje w tej sytuacji, wcześniej zdarzało się ze nie miałam okresu przez 2 miesiące ale wszystko wracało do normy, co robić w tej sytuacji?
KOBIETA ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Z tego co Pani pisze nie doszło do stosunku płciowego, więc nie możliwości żeby zaszła Pani w ciążę. Natomiast możliwą przyczyną braku miesiączkowania u Pani mogą być zmiany hormonalne, które blokują wystąpienie miesiączki, na przykład hiperprolaktynemia (dosyć częste u młodych kobiet). Na wzrost poziomu tego hormonu ma wpływ wiele czynników w tym również stres. Zalecam zatem udanie się do ginekologa celem badania ginekologicznego oraz wykonanie ewentualnych badań hormonalnych.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Najlepiej pójść na wizytę do lekarza. Może Pani zrobić test ciążowy żeby wykluczć ciążę ale i tak powinna Pani skonsultować zaburzenia miesiączkowania. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy