Brak okresu przez 4 miesiące od urodzenia dziecka

Witam mam pytanie urodzilam cztery miesiace temu dziecko jak do tej pory nie dostelam jeszcze okresu nie wiem czy te wszystki dni sa plodne czy nie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie chce Pani zajść w kolejną ciążę, wszystkie dni sugerowałabym traktować jako potencjalnie płodne. Wskazane jest zatem zastosowanie skutecznych metod antykoncepcji.