Brak okresu przy antykoncepcji hormonalnej a możliwość ciąży

witam.biore daylette wczesniej bralam przez 3m-ce i bylo wszystko ok,jak w zegarku.rzucilam tabletki na 2miesiace i znowu zaczelam brac Daylette.skonczylam pierwsze opakowanie.zaczelam drugie wzielam pierwsza tabletke z nowego blistra a okresu nie ma!nie pominełam zadnej bralam o stałych porach,sex oczywiscie uprawiam ale nigdy we mnie nie konczy...moge byc w ciazy?czy dobrze ze wzielam tabletke z nowego blistra?jesli dostane np w 5dniu okresy czy antykoncepcja bedzie skuteczna?poradzcie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. Jeśli miesiączka nie pojawi się w trakcie kolejnej przerwy proszę wykonać test ciążowy.