Brak okresu przy braku przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami tabletek

Witam, od 7 dni biorę nowe tabletki antykoncepcyjne Naraya, po zmianie z Asubteli. Zmiana nastąpiła, ponieważ Asubtela miała za mocne działanie (0,03, a nie tak jak w przypadku Naraya'i - 0,02). Pomiędzy tabletkami nie zrobiłam żadnej przerwy, tj. po ostatniej tabletce Asubteli, na drugi dzień o tej samej porze zażyłam pierwszą tabletkę Naraya. I tu pojawia się moje pytanie, czy to normalne, że nie dostałam okresu? I czy jestem normalnie zabezpieczona od czasu nowych tabletek ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
W związku z tym, że nie zrobiła Pani przerwy pomiędzy wskazanymi preparatami krwawienie z odstawienia nie wystąpi do zakończenia danego opakowania. Jest to normalne, a Pani jest zabezpieczona.
Pozdrawiam